BS DRS Center

BS DRS Center

91/812-78-81
ul. Struga 78a 70-777 Szczecin

BS DRS Center

DRS Center Szczecin
O firmie
Oferta
Promocje
Galeria
Autoryzacja Bosch
Rekrutacja
Lokalizacja
 • BS DRS Center - Twoje zadowolenie to dla nas priorytet!

  Twoje zadowolenie to dla nas priorytet!

  Nasi konsultanci serwisowi są przypisywani do konkretnego klienta. Dzięki temu masz pewność że osoba z którą rozmawiasz na pełną wiedzę na temat Twojego pojazdu. Taki schemat współpracy z klientami pozwala nam nawiązywać relację, które owocują długoletnią współpracą i zaufaniem. Przyjedź do nas i poznaj zespół DRS Center już dziś!
 • BS DRS Center - To będzie Twój sezon

  To będzie Twój sezon

  Jeśli chcesz utrzymać swoje auto w doskonałej, wyczynowej formie to zapraszamy do sieci autoryzowanych serwisów samochodowych Bosch Car Service na akcję #Wiosenny starter.
  zobacz więcej
 • BS DRS Center - Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Usługi oferowane w sieci warsztatów

  Zapoznaj się z usługami oferowanymi w naszej sieci:
  • Przeglądy
  • Naprawa elektroniki
  • Klimatyzacja i ogrzewanie
  • Obsługa silnika
  • Naprawa hamulców
  • Serwisowanie kół
  • Szyby samochodowe
  • Oświetlenie...
   
  zobacz więcej

BS DRS Center

ul. Struga 78a
70-777 Szczecin
Pokaż na mapie
91/812-78-81
91/812-78-80
pon.-pt.
sobota
09:00 - 17:00
10:00 - 14:00
Wyślij e-mail

DRS Center Bosch Service w Szczecinie

 
DRS Center jest autoryzowanym serwisem samochodowym sieci Bosch w Szczecinie. Bosch Car Service słynie na całym świecie z wysokich standardów obsługi, profesjonalizmu oraz odpowiednio wyszkolonej kadry specjalistów.  Prowadzimy kompleksowe naprawy samochodów, a także świadczymy usługi blacharsko-lakiernicze zgodnie ze standardami firmy Bosch. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i wykwalifikowanych lakierników, mechaników oraz elektromechaników samochodowych.
 
Dołączając do sieci Bosch, musieliśmy spełnić szereg wymagań odnośnie wyposażenia warsztatu, jego wyglądu, a także przeszkolenia pracowników. Autoryzowany serwis Bosch to coś więcej, niż zwykły warsztat. Przestrzegamy najwyższych standardów związanych z obsługą Klienta, diagnostyką samochodową, okresowymi przeglądami oraz prowadzeniem napraw. Jesteśmy atrakcyjną cenowo konkurencją dla ASO wszystkich producentów: od BMW, poprzez marki Nissan, KIA i Subaru aż po SsangYong. Przyjedź do nas dowolnym samochodem europejskim, japońskim lub amerykańskim i przekonaj się, jak powinien wyglądać profesjonalny serwis samochodów.
 
Pragniemy stworzyć miejsce kompletne. Takie, w którym przeprowadzimy w Państwa samochodzie wszystkie zabiegi usprawniające jego kondycję mechaniczną i wygląd. Oprócz napraw samochodów, oferujemy profesjonalne usługi autodetailingu, dzięki którym Państwa auto odzyska dawny blask. Renowacji można poddać zarówno wnętrze, jak i nadwozie samochodu.
Szukasz serwisu oferującego najwyższą jakość obsługi?, zapraszamy! 

Zobacz również

© Robert Bosch Sp. z o.o.